Test
Synthol

Co to jest synthol

Efekty syntholu – Jest on znanym wśród kulturystów środkiem nabłyszczającym do ciała stosowanym podczas pokazów – to oficjalna definicja działania środka. Tak naprawdę Syntol często stosowany jest, jako środek na rozrost mięśni, który może powodować szereg skutków ubocznych oraz doprowadzić do śmierci.

Synthol co to jest 

Środek działa na zasadzie powodowania stanu zapalnego w mięśniach, dzięki czemu na krótko powiększają one swoją wielkość. Nie jest to środek oparty na sterydach, więc jest uważany za legalny sposób na „podpompowanie” swojej sylwetki przez pokazami kulturystycznymi.


Syntol składa się z oleju MCT, który znajdziemy również w odżywkach dla kulturystów oraz środkach działających energetyzująco, alkoholu benzylowego oraz lidokainy – środka o działaniu znieczulającym.

Synthol stosowany zgodnie z przeznaczeniem nie wyrządzi nam większych szkód w organizmie, jednak wstrzyknięty do mięśni sieje w nich spustoszenie oraz może doprowadzić do ciężkich schorzeń.

Synthol zdjecia

Substancja użyta domięśniowo powoduje niekontrolowany rozrost tkanki, a mięśnie mogą osiągać nawet kilkadziesiąt cm w obwodzie. To właśnie skłania nieświadomych zagrożeń miłośników „pięknego ciała” do używania tej substancji.

2 3 1


Synthol efekty

Co gorsza jednorazowa dawka Syntholu nie wystarczy. Konieczne jest stałe powtarzanie iniekcji, które powoduje jeszcze większe wyniszczanie organizmu, nasilający się ból, oraz podskórne zrosty. To tylko początek działań niepożądanych Syntholu.

Synthol skutki uboczne

Stosując tą substancję domięśniowo musimy liczyć się z:

  • Pęknięciem powiększonego wskutek wstrzykiwania oleju mięśnia
  • Występowaniem zatorów i zakrzepów
  • Martwicą tkanek prowadzącą do amputacji
  • Przerostem mięśni do nienaturalnych rozmiarów
  • Udarem mózgu i śmiercią w wyniku choroby zakrzepowej i zatorowości płucnej
  • Zakażeniami w mięśniach, sepsą i powstawaniem ropni
  • Licznymi innymi skutkami ubocznymi prowadzącymi pośrednio i bezpośrednio do śmierci

Efekty po sterydach zdjęcia

Czy jesteśmy w stanie zapłacić taką cenę za powiększone mięśnie? Nie jest to warte naszego zdrowia, i zanim postanowimy używać Syntholu inaczej niż jest to zalecane powinniśmy dobrze się zastanowić, gdyż nie dość, że narażamy się na szereg niebezpieczeństw to jeszcze zyskujemy niemal karykaturalny wygląd co widać na zdjęciach powyżej, który wcale nie powoduje zachwytu innych, ale stanowi powód do drwin.

Piękną sylwetkę możemy osiągnąć bez stosowania drastycznych metod oraz łykania nielegalnych substancji.

Synthol opinie

Na rynku znajdziemy szereg legalnych i dobrze działających substancji anabolicznych, które w połączeniu z systematycznym ćwiczeniami pomogą nam zwiększyć masę mięśniową, a jednocześnie nie będą bezpośrednią przyczyną naszych cierpień fizycznych, zrujnowanego zdrowia oraz ewentualnej śmierci.

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz