Test
cwiczenia na powiekszenie

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Mały penis może być przyczyną dużego dyskomfortu fizycznego i psychicznego, a co za tym idzie stanowić podłoże wielu problemów w sypialni. Mały penis to także niższe poczucie własnej wartości oraz problemy w kontaktach z kobietami, więc warto rozważyć wszystkie możliwości jego powiększenia.

Ćwiczenia powiększające penisa

Wielu mężczyzn boryka się z problemem zbyt małego członka i szuka metod zwiększenia jego wymiarów. Zanim, jednak zastosujemy inwazyjne metody chirurgiczne warto wypróbować naturalne sposoby na powiększenie naszej męskości. Jednym z naturalnych sposobów zwiększenia rozmiarów członka są ćwiczenia, które wykonywane sukcesywnie pomagają znacznie polepszyć swoje życie seksualne.

Sposoby na powiększenie penisa

Wielkość penisa decyduje w dużym stopniu o atrakcyjności mężczyzny i wpływa w wielu aspektach na całe życie. Mężczyźni obdarzeni mniejszym penisem posiadają często duże problemy ze znalezieniem i zaspokojeniem partnerki. Jak radzić sobie z problemem?

Ćwiczenia penisa

Dobrym sposobem, aby stać się posiadaczem większego członka są odpowiednio dobrane ćwiczenia. Tego typu metody były znane i stosowane już w starożytności i przynosiły całkiem dobre skutki. Oto kilka przykładów:

  • Rozciąganie – polega na uchwyceniu penisa i delikatnym jego rozciąganiu – ćwiczenie nie powinno powodować bólu i być stosowane kilka razy dziennie,
  • Dojenie”- ćwiczenie polega na takim przesuwaniu pierścienia z palców wzdłuż penisa, aby ruch dokładnie odwzorowywał technikę naturalnego „dojenia”, ćwiczenie należy rozpocząć od nasady członka i przesuwać dłoń w kierunku żołędzi naprzemiennie obiema rękami,
  • Ćwiczenia mięśni Kegla – polegają na sukcesywnym napinaniu mięśni odpowiedzialnych za poruszanie penisem w trakcie wzwodu, można je wykonywać np. w toalecie starając się przerwać oddawanie moczu,
  • Masaże z naciąganiem – podobnie jak rozciąganie polegają na sukcesywnym rozciąganiu tkanek penisa wraz z jednoczesnym masażem.

cwiczenia na penisa

Wszelkie ćwiczenia dotyczące powiększania członka powinny być wykonywane delikatnie i poprzedzone odpowiednim nawilżeniem oraz ewentualnie ciepłym okładem. Jeżeli w trakcie ćwiczeń występuje erekcja należy poczekać aż ustąpi i na nowo rozpocząć ćwiczenia.

Powiększ penisa

Ćwiczenia na powiększenie penisa przyniosą skutek, jeżeli będą wykonywane sukcesywnie, jednak efekty nie zaskoczą nas z dnia na dzień. Jest to proces dość długotrwały i wymaga dużo cierpliwości w porównaniu z zastosowaniem tabletek. Zanim przystąpimy do działania warto skonsultować się z lekarzem seksuologiem, aby mieć pewność, czy sami sobie nie zaszkodzimy. Oprócz ćwiczeń popularnymi metodami na powiększenie penisa są: mechaniczne pompki, kremy, żele oraz tabletki typu Xtrasize dające różne efekty m.in. znaczne wydłużenie członka, zwiększenie jego obwodu lub silniejszą erekcję.

 

Tagi dla artykułu: ćwiczenia na powiększenie penisa pdf ; ćwiczenia na powiększenie prącia ; powiększanie prącia ; przedłużenie penisa

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz