Test
rozmiar-ma-znaczenie

Czy rozmiar ma znaczenie

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? To pytanie zadaje sobie wielu męszczyzn, których penis jest mały, z jednej strony kobiety mówią że rozmiar nie ma znaczenia ale czy oby na pewno to prawda?

Wielkość Penisa

Może na początek warto sprecyzować ile centymetrów to znaczy mały penis a ile cm to już duży. Według wielu bada jak i przeprowadzanych ankiet, które przeprowadzona odnośnie długości penisa, średnia to 14-16 cm dla europejczyków, powyżej tej długości można śmiało  powiedzieć że to już duży penis, natomiast poniżej 12-13 cm że jest on mały.

Prawidłowy rozmiar penisa

Jeżeli chodzi o to czy małym penisem można zadowolić partnerkę, to przyjrzyjmy się kolejnym danym tym razem dotyczącym długości pochwy. Otóż ma ona długość około 8-9cm natomiast podczas podniecenia dochodzi do rozmiarów 13-14cm i jest w stanie się rozciągać znacznie bardziej podczas penetracji.

Teoretycznie mając penisa o długości 12-13cm jesteśmy w stanie sprawić kobiecie większą przyjemność, niż mając członka o długości np 10cm. Tak więc większy penis zapewnia większe doznania. Jeżeli kobieta mówi że rozmiar nie ma znaczenia, po prostu kłamie żeby nie sprawić przykrości mężczyźnie. Ponad 100 kobiet wypełniających anonimowa ankietę na temat czy penis ma znaczenie, zgodnie odpowiedziały ze ma, w zasadzie nie tyle długość penisa co jego grubość im jest on grubszy tym kobieta mocniej odczuwa przyjemność. Tak więc osoba mająca długość  penisa 10-11cm, który na dodatek jest chudy, niestety będzie mieć bardzo ciężkie zadanie żeby zadowolić kobietę. Bardzo prawdopodobne że penis o takich rozmiarach będzie sprawiał bardzo niewiele przyjemności kobiecie i będzie jej bardzo ciężko osiągnąć orgazm.

Co wpływa na wielkość penisa
Wielkość penisa to indywidualna sprawa i przez okres swojego życia praktycznie nie mamy wpływu na jego wielkość.

Średni rozmiar penisa

długości-penisaJak naturalnie powiekszyc penisa

Jak wspomnieliśmy wyżej będzie ciężko, można stosować różnego rodzaju pozycje przy małym penisie, aczkolwiek dużo łatwiejszym wyjściem wydaje się powiększanie penisa.  Jeżeli chodzi o metody na powiększenie penisa to możne to być zabieg chirurgiczny, który jest kosztowny i bolesny bądź stosowanie tabletek na powiększenie penia, które nie dają rezultatu powyżej 10cm jak w przypadku operacji, aczkolwiek spokojnie można osiągnąć 5-7cm więcej podczas jednej kuracji.

Tags: ,

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz