Test

FAQ

Co to jest preparat XtraSize?
Preparat Xtra Size powstał na bazie składników opracowanych przez najlepszych lekarzy w celu poprawy sprawności seksualnej mężczyzn. Jego działanie polega na zwiększeniu rozmiarów penisa nawet o trzydzieści procent. W znaczący sposób poprawia to popęd i sprawność w łóżku.

W jaki sposób działa Xtra Size?
Preparat ma dokładnie opracowany skład. Pozwala on na zwiększenie napływu krwi do penisa oraz lepsze wypełnienie naczyń jamistych. Dzięki temu penis staje się większy oraz grubszy, a erekcja jest silniejsza.

Korzyści ze stosowania Xtra Size
Preparat zwiększa rozkosz podczas seksu, pozwala także na zwiększenie popędu oraz dłuższe trwanie erekcji. Dzięki temu stajesz się bardziej męski i pewny siebie.

Jak stosujemy Xtra Size?
Preparat stosujemy po jedzeniu i popijamy wodą. Jego stosowanie przez dziewięćdziesiąt dni prowadzi do uzyskania trwałych efektów. Można także zażyć jedną kapsułkę pół godziny przed stosunkiem seksualnym, dzięki czemu poprawi się twoja sprawność. Opakowanie sześćdziesięciu tabletek pozwala na dwa miesiące kuracji.

Czy Xtra Size ma objawy uboczne?
Naturalny suplement diety Xtra Size nie powoduje efektów ubocznych. Jest bezpieczny i dostępny bez recepty, a przy tym skuteczny.

Jak długo trwają efekty powiększenia penisa?
Efekty pozostają także po odstawieniu preparatu Xtra Size, ale konieczne jest powtarzanie kuracji raz na jakiś czas, w celu ich utrwalenia.

Ile należy zażywać Xtra Size?
Należy przeprowadzić kurację z trzema lub czterema opakowaniami, dzięki czemu będzie można uzyskać najlepsze efekty.

Jak wygląda przesyłka za granicę?
Koszt wysyłki pozostaje niezmienny i wynosi 20 złotych. Gdy kupujesz z innego kraju niż Polska, wymagana jest płatność za pomocą karty kredytowej.

Dlaczego moja karta nie jest zaakceptowana?
Adres zamówienia oraz ten, który jest podany w banku, musi być identyczny. Warto sprawdzić te dane na wyciągu bankowym. Gdy karta w dalszym ciągu nie jest zaakceptowana, należy skonsultować się z bankiem. Być może to dostawca usługi blokuje Ci możliwość zapłacenia kartą.

Ile trwa wysyłka preparatu?
Jeśli zamówisz towar do godziny 10, wyślemy go tego samego dnia. Najdłuższy czas pakowania towaru to około dwa dni. Dla mieszkańców naszego kraju towar najczęściej dociera w ciągu jednego lub dwóch dni. Jeśli chodzi o Europę, wysyłka może trwać dziesięć dni. Do pozostałych miejsc świata wysyłamy w ciągu około trzech – czterech tygodni.

Czy preparat można łączyć z alkoholem?
Nie ma przeciwwskazań, ale należy zachować ostrożność.

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz