Test
prawidlowe-mierzenie-penisa

Jak Wyprostować Penisa

Każdy mężczyzna zapewne chciałby cieszyć się wyłącznie udanym życiem erotycznym, w którym mógłby nie tylko zaspokajać swoje pragnienia, ale i dawać ogromną satysfakcję swojej kobiecie. Problem polega jednak na tym, że nie wszystkim mężczyznom dane jest bezproblemowe współżycie. Niektórzy mężczyźni borykają się z pewnymi problemami, a mianowicie jednym z nich jest zbyt krzywy członek. Powodów może być wiele, jak chociażby nieleczona stulejka w czasach młodości. Poważne przypadki z reguły leczy się chirurgicznie, ale w sytuacjach mniej poważnych, mężczyzna może poradzić sobie samodzielnie.

Krzywy penis

W rzeczywistości istnieje wiele powodów, dla których penis nie układa się w taki sposób jak by chciał tego mężczyzna. Zaniedbanie stulejki w dzieciństwie może doprowadzić do poważnych problemów w dorosłym życiu. Intensywne wykrzywienie penisa może występować na skutek nieprawidłowej jego budowy. W takich sytuacjach, szczególnie gdy skrzywienie przeszkadza we współżyciu i erekcji, należy udać się do lekarza specjalisty.

krzywy-penis

Choroba penisa?

Jeżeli mężczyzna boryka się jedynie z niewielkimi wadami ukształtowania penisa, może je leczyć poprzez wykonywanie specjalistycznych ćwiczeń, albo też poprzez zastosowanie profesjonalnych aparatów korekcyjnych. W ten sposób rozciągane są tkanki, a penis z czasem przybiera pożądany, czyli normalny kształt. Należy jednak podkreślić, że efektu nie da się osiągnąć po trzech dniach czy nawet tygodniu. Aby doprowadzić do pożądanych zmian, mężczyzna musi uzbroić się w cierpliwość, wykonywać ćwiczenia kilka razy dziennie, nosić aparat kilka godzin dziennie i to wszystko powinno odbywać się w długiem perspektywie czasu. Wówczas są szanse na pozytywne zmiany.

Krzywy członek

Ćwiczenie jakie należy wykonywać w celu wyprostowania członka, polega na wyginaniu go w przeciwną stronę, tak by tym sposobem rozciągnąć tkanki i doprowadzić w końcu do odpowiedniego ukształtowania.

 Zanim jednak mężczyzna zdecyduje się na ten krok, musi skonsultować problem z lekarzem. To on podpowie mężczyźnie, które rozwiązanie będzie w jego przypadku najlepsze. Zaleci wspomniane ćwiczenia, albo po prostu skieruje na zabieg chirurgiczny, jeżeli tylko ten sposób będzie skuteczny i okaże się jedynym rozwiązaniem.

Tagi dla artykułu: choroby prącia zdjęcia ; krzywe pracie

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz