Test
maly penis

Mały Penis

Jaki powinien być rozmiar penisa, aby zaspokoić nawet bardzo wymagającą partnerkę? To kwestia gustu, ale uważa się, że im większy tym lepiej. Co w takim razie mają począć panowie, których męskość mieści się w granicy średniej (15 cm) lub jest odrobinę mniejsza? Wystarczy odpowiednio dobrać pozycję oraz przestać przejmować się rozmiarem, bo to nie wszystko.

Pozycje z małym członkiem

Mężczyzna z małym członkiem powinien postawić na pozycje dające lepszą możliwość wniknięcia w głąb partnerki, a co za tym idzie dające większe doznania i gwarantujące satysfakcję w łóżku. Istnieje szereg pozycji seksualnych polecanych dla mężczyzn z małym członkiem możemy do nich zaliczyć wszystkie pozycje od tyłu np. „na pieska”, pozycję klasyczna misjonarską lub „ na łyżeczkę”. Dzięki odpowiedniemu doborowi pozycji oraz dodatkowej stymulacji łechtaczki żadna kobieta nie będzie miała powodów do narzekań nawet, jeżeli rozmiar penisa partnera nie powala na kolana.

Pozycje przy małym penisie

Kompendium wiedzy w przypadku posiadania małej męskości może okazać się Kamasutra, która przewiduje szereg rozwiązań w tej kwestii. Tutaj niestety w wielu przypadkach trzeba popisać się nie lada sprawnością, ale czego nie robi się dla ukochanej kobiety? Do pozycji szczególnie polecanych dla mężczyzn z małym penisem zaliczyć możemy:

  • Kwiat lotosu- partnerka siada na udach partnera i obejmuje go nogami w talii
  • Pozycje na stojąco
  • Ślizg- partnerka kładzie się na wznak na partnerze
  • Motyl- partnerka kładzie się np. na stole a nogi opiera o ramiona partnera
  • Skrzyżowane klucze- partnerka kładzie się na stole i opiera zaplecione nogi na klatce piersiowej partnera
  • Nirvana- pozycja podobna do misjonarskiej, z tym, że partnerka pozostawia złączone nogi, a nie zaplata ich na biodrach partnera

rozmiar-penisa

Mały penis nie będzie w sumie problemem, jeżeli mężczyzna zadba o odpowiednio długą grę wstępną oraz przestanie myśleć o swoim problemie. W sypialni każda ze stron powinna być rozluźniona i czerpać taką samą przyjemność. Jeżeli mężczyzna nie jest w stanie zaakceptować problemu małego penisa może zawsze spróbować brać tabletki na powiększenie penisa lub zabiegów powodujących powiększenie członka, oraz postarać się przejść do porządku dziennego i zaakceptować swój wygląd.

Liczy się nie wielkość, a jakość to wiadomo nie od dziś i nawet mały członek może dać wiele rozkoszy i satysfakcji, jeżeli odrobinę podniesiemy temperaturę w sypialni i zrezygnujemy z rutyny, która zabija nawet pary, w których mężczyzna posiada znacznie większego penisa niż określa średnia. Tutaj nie ma reguły. Określenie „mały, ale wariat” jest jak najbardziej na miejscu, wystarczy tylko odrobina wyobraźni i dobra wola obu stron, a rozmiar przestanie mieć znaczenie.

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz