Test
x-czy-p

Xtrasize czy Penilarge

Nie wszyscy mężczyźni są zadowoleni ze swojego ciała. Szczególnie niektórzy ubolewają nad zbyt małym członkiem, który niestety nie do końca jest wstanie zadowolić partnerkę. Stad pomysł na opracowanie specjalistycznych leków, które w skuteczny sposób powiększą penisa. Jakiś czas temu w sprzedaży pojawiły się dwa specyfiki – Xtrasize i Penilarge. Jeszcze niedawno nie było żadnego tego typu leku, dziś mężczyźni mają problem z dokonaniem wyboru. A więc, który warto wybrać?

Penilarge czy Xtrasize

W rzeczywistości zarówno Xtrasize jak i Peni large to dwa bardzo podobne leki, które działają na tej samej zasadzie i jednocześnie skład mają bardzo podobny. Z tego właśnie powodu trudno jest wskazać ten lepszy mając na uwadze tylko te dwa preparaty.


Opakowanie

Zarówno jeden jak i drugi lek posiada tyle samo tabletek, a więc 60 sztuk. Przy zastosowaniu zgodnym z ulotką, wystarczają na cały miesiąc. Penilarge należy stosować w dawkach po 2 tabletki dziennie. Z kolei Xtrasize od 1 do 2 kapsułki na dobę.

Czy penilarge działa?
Składniki Xtrasize i Penilarge są podobne z tą różnicą że ten pierwszy dodatkowo posiada Xtr TM składnik będący opatentowaną substancją firmy . Są to składniki naturalne, a więc lek wydaje się całkiem bezpieczny dla organizmu, a co więcej, nie powoduje skutków ubocznych. Mają aktywny wpływ na powiększenie ciał jamistych penisa. Poza tym ingerują w zwiększenie ukrwienia oraz wzmocnienie całego organizmu. Specyfiki te znacznie poprawiają sprawność działania funkcji seksualnych. To suplementy, które mają wpływ na:

  • Wydłużenie Członka
  • Zwiększenie libido
  • Wzmocnienie erekcji
  • Spotęgowanie doznań
  • Podniesienie wydolności

Sposób na zwiększenie obwodu penisa

Xtrasize wydłuża penisa o 7-9 centymetrów i znacznie pogrubia go. Penilarge wydłuża penisa od 4 do 5 centymetrów i pogrubia go o 4,5 centymetra.

Skuteczne środki na powiększenie penisa

Zarówno jeden jak też drugi preparat wykazują się dużą skutecznością. Pierwsze zmiany zauważono po blisko 3 tygodniach regularnego stosowania specyfików. Ponieważ są podobnie skuteczne, mają podobny skład, to również dostępne są w podobnej cenie, a przy tym cieszą się bardzo podobnymi opiniami.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Xtrasize vs Penilarge to preparaty przeznaczone dla mężczyzn, którym zależy na skutecznym powiększeniu penisa, a także którym zależy przede wszystkim na bezpiecznej metodzie. Suplementy te mają wpływ na większą produkcje testosteronu, uaktywnienie popędu seksualnego, prawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego. Wszystko to przekłada się na długotrwały i zadowalający stosunek.

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa

Zdecydowanie wygrywa Xtra size, przede wszystkim jest to bardziej bezpieczny preparat i daje lepsze efekty wydłużające penisa. Użytkownicy najczęściej wspominają także że po tym preparacie efekt jest trwały i nie znika nawet po zaprzestaniu stosowania preparatu co daje mu bardzo dużą przewagę dzięki temu.

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz