Test

Xtrasize Opinie

Chcielibyśmy opublikować maila, którego nadesłał nam Pan Bartosz z Poznania. Jest to doskonały przykład na to jak działa preparat Xtrasize.


„Witam
Mam na imię Bartek i jakieś dwa miesiące temu zamówiłem u Państwa tabletki Xtrasize powiększające penisa, może zacznę od początku. Niestety natura nie obdarzyła mnie zbyt hojnie jeżeli chodzi o wielkość członka, zarówno grubość jak i długość, jest to zaledwie 11cm i jest on dość chudy, tak więc odkąd pamiętam miałem kompleks na tym punkcie, a pierwszy kontakt z nową partnerką wywoływał u mnie ogromny stres, bałem się jak zareaguje i w ogóle jak to będzie. Kobiety niby mówiły że nie ma problemu w końcu rozmiar się nie liczy i tym podobne teksty, ale jakoś zawsze wiedziałem że to nie prawda.

Obecnie mam stalą partnerkę, która jest ze mną szczera i sama przyznała że przedtem to za dużo nie czuła, niestety ja zazwyczaj mam podobnie. To znaczy jak go wkładałem to dawało się odczuć że pochwa jest jakby większa niż mój członek przez co czasem było mi ciężko skończyć, jak wspomniałem wyżej, moja obecna partnerka także przyznała że ledwo co go czuje i raczej nie ma mowy żebym w ten sposób doprowadził ją do orgazmu.

Bo wielu rozmowach razem doszliśmy do wniosku że może warto poszukać jakiegoś rozwiązania tego problemu, operacje wykluczyliśmy ze względu na koszty i staraliśmy się znaleźć jak naturalnie powiekszyc penisa. Podczas poszukiwań metody na powiększenie penisa natknęliśmy się na państwa tabletki Xtrasize. Przyznaje że na początku byliśmy bardzo sceptycznie nastawieni, ale ja byłem naprawdę zdesperowany a i moja dziewczyna powiedziała że przecież w zasadzie nic nie ryzykujemy, więc zamówiliśmy jedno opakowanie.

Zacząłem brać tabletki jeszcze w ten sam dzień co je dostałem. Moja dziewczyna była bardziej sceptycznie nastawiona niż ja. Postanowiliśmy mierzyć moja męskość raz w tygodniu. Dzień przed pierwszym mierzeniem, trafiła nam się upojna noc i wylądowaliśmy w łózko i pierwsze co moja dziewczyna powiedziała po włożeniu go to „aułaaa, chyba urósł” ja się roześmiałem bo myślałem że sobie żartuje, ale ona wyglądała naprawdę poważnie, więc postanowiliśmy go zmierzyć. Na pierwszy rzut oka, faktycznie wydawał się jakiś taki bardziej nabrzmiały. Po zmierzeniu było 12.3 cm w obwodzie dodatkowo przybyło 1.5 cm co z tego co mi moja kobieta powiedziała, grubość jest bardzo ważna dla kobiety.

W opisie produktu było napisane że chyba zaczynom działać po dwóch tygodniach, tym bardziej byłem zdziwiony że po pierwszym tygodniu już 1.3 cm więcej. Po tym naprawdę zacząłem wierzyć że wreszcie pozbędę się mojego kompleksu i przestane się wstydzić, a i moja dziewczyna zaczęła wierzyć i jakoś taka szczęśliwsza się zrobiła.

Mieliśmy mierzyć raz w tygodniu, ale ja nie mogłem się powstrzymać i codziennie się przyglądałem, czy już coś znowu urosło. W drugim tygodniu po mierzeniu wyszło nam 13.5 cm czyli średnio ponad centymetr na dzień rósł na długość penisa stawała się większa a i  w obwodzie był coraz większy czyli grubszy. Tak więc obecnie jestem naprawdę szczęśliwy że wreszcie udało mi się pozbyć mojego największego kompleksu, co zupełnie odmieniło moje życie.

To że mój członek jest większy to jedna rzecz, druga sprawa to że stałem się bardziej pewny siebie a rozbieranie się przy partnerce jak i pieszczoty z nią wreszcie mnie przestały sterować i jz nie myślę „jej czy zacznie się śmiać”. Na koniec chciałem podziękować państwu za odmienienie mojego życia, moim zdaniem te tabletki na powiększenie penisa xtrasize warte są każdych pieniędzy i zrozumieją to osoby, które powiększą swojego małego penisa i odzyskają wiarę w siebie i swoje możliwości.”


Dziękujemy za maila, naprawdę miło się czyta, jak ktoś odmienił swoje życie. Naszym zdaniem ten mail jest to najlepsza rekomendacja dla produktu xtrasize i mamy nadzieje że dostaniemy więcej tego typu maili.

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz