Test

Xtrasize czy działa

powiekszanie peni

Mężczyzna obdarzony małym penisem narażony jest nie tylko na fizyczny dyskomfort, ale także stres natury psychicznej. Czy istnieje metoda na powiększenie penisa naturalnymi i nieinwazyjnymi sposobami?

Tabletki na Powiększenie Penisa

Mały penis nie musi być już Twoim problemem. Dzięki innowacyjnemu suplementowi możliwe jest zwiększenie jego rozmiaru bez konieczności ingerencji chirurga. Jak to działa? Członek zbudowany jest z komórek gąbczastych, które wykazują zdolności powiększania się pod wpływem pewnych substancji pochodzenia naturalnego, które zawarte są w preparacie XtraSize. Teraz wyobraź jak zmienia się twoje życie seksualne pod wpływem działania tego suplementu. Masz szansę stać się posiadaczem penisa dłuższego o ok. 5-7 cm oraz znacznie grubszego w obwodzie. Brzmi kusząco?

powiekszanie pen2

Jak powiekszyc penisa

XtraSize jest preparatem stworzonym na bazie naturalnych ekstraktów o udowodnionym działaniu. Dzięki unikalnej recepturze oraz wysokiej zawartości aktywnych składników wykazuje znacznie szybsze i silniejsze działanie niż inne preparaty tego typu. W skład suplementu wchodzi 15 silnie działających składników, które wpływają na poprawę sprawności seksualnej oraz pozwalają cieszyć się większą i okazalszą męskością m.in. wyciąg z korzeni Maca wpływający na rozrost ciała gąbczastego oraz skondensowany wyciąg z Palmy sabałowej.

XtraSize działa długofalowo i pozwala osiągnąć stałe efekty oraz wykazuje działanie zwiększające popęd seksualny oraz mocną erekcję.

Xtrasize skład

L-ARGININA – naturalny aminokwas występujący w wielu owocach i warzywach. Wykazuje działanie normalizujące ciśnienie, wpływa na produkcję hormonu wzrostu i insuliny. Dodatkowo znacznie usprawnia funkcjonowanie komórek organizmu i pomaga w transporcie składników odżywczych do komórek.


SAW PALMETTO – wpływa na zmniejszenie przerostu prostaty oraz stymuluje ukrwienie członka. Wyciąg ten znajduje zastosowanie w przeciwdziałaniu impotencji oraz zwiększa libido.


MUIRA PUAMA – znany afrodyzjak, rozszerza naczynia krwionośne ciał gąbczastych oraz zwiększa pociąg seksualny i niweluje problemy z erekcją.


KORZEŃ MACA – posiada wyjątkowe właściwości odżywcze, zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały oraz mikro i makroelementy, przez co kompleksowo oddziałuje na organizm. Wpływa na poziom wydzielania testosteronu niezbędnego do osiągnięcia prawidłowej erekcji i rozszerza naczynia krwionośne oraz podnosi poziom libido.

naturalne-powiększanie

Xtrasize czy działa

Preparat wpływa na wzmożony rozrost tkanek, przez co pozwala w krótkim czasie zauważyć efekty w postaci zwiększenia długości penisa o ok. 2-3 cm. Różnicę zauważamy już po 3-4 tygodniowym stosowaniu preparatu. Pełna i efektowna kuracja przewiduje ok. 4- 5 miesięcy systematycznego przyjmowania XtraSize i pozwala na stałe zwiększyć wymiary członka poprzez rozciągnięcie i powiększenie rozmiarów ciała gąbczastego. Dodatkowym efektem działania jest zwiększenie twardości i obwodu penisa, przez co kobieta może czerpać większą przyjemność ze zbliżenia.

Naturalne powiększanie penisa

Xtra Size daje gwarantowane efekty i pozwala na nowo odzyskać radość z seksu. Dzięki udowodnionemu działaniu możesz zapomnieć o bolesnych i bardzo drogich zabiegach. Kuracja pozwala na pozostawienie trwałych efektów, więc jest doskonałym sposobem nie tylko na powiększenie penisa, ale także odzyskanie wiary w siebie.

PL_XS_728x90_soft_ver4
 

XtraSize Dawkowanie

Preparat zawiera 60 kapsułek, które wystarczają na przeprowadzenie pełnej miesięcznej kuracji. Preparat stosuje się 1-2 razy na dobę, XtraSize należy zażywać podczas posiłku i popijać dużą ilością wody. Dla lepszego efektu można również przyjąć kapsułkę na ok. 30 min. przed stosunkiem.

Xtrasize Cena

Pełna, miesięczna kuracja to koszt 159 zł, przy większych zamówieniach można liczyć na 50% oszczędności.

Najskuteczniejsze srodki na powiekszenie penisa na rynku!

powiększenie penisa
bez skutków ubocznych
Odmień swoje
życie seksualne
Rozmiar
ma znaczenie Zobacz
wytrzymasz
ile chcesz